Yapay Zekâ ile Çok Daha Yetenekli: ASUS ProArt P16 Laptop – Computex 2024 #56

İtopya sponsorluğunda içerikler hazırladığımız Computex 2024 fuarında her sektörden teknolojiler ve teknolojik ürünleri sizinle buluşturuyoruz. ASUS standında sıradaki konuğumuz ASUS ProArt P16.

16 inç ProArt P16 dizüstü bilgisayar, sadece 14,9 mm inceliğinde ve 1,85 kg hafifliğindeki kasasında son teknoloji bileşenlerle geliyor. AMD Ryzen AI 9 HX 370 işlemciye entegre 50 TOPS NPU ve 321 TOPS’a kadar güç sağlayabilen NVIDIA GeForce RTX 4070 Dizüstü Bilgisayar GPU’su ile güçlendirilen bu bilgisayar, yaratıcılık, oyun, üretkenlik ve daha birçok alanda gelişmiş yapay zeka iş akışları için üretilen türünün ilk örneği olarak lanse ediliyor.

GeForce RTX 4070 Dizüstü Bilgisayar GPU’su, creator’lara en iyi 2D, 3D, video düzenleme ve akış uygulamalarında RTX AI hızlandırması sağlıyor. RTX GPU’lar, DaVinci Resolve ile video düzenleme görevlerini 2,5 kat daha hızlı gerçekleştiriyor. Adobe Premiere Pro’nun AI Speech Enhance özelliği 4,5 kat daha hızlı çalışıyor. Autodesk Arnold’da 3D 6 kata kadar hızlandırılmış. Ayrıca ProArt P16, NVIDIA Broadcast, RTX Video ve ChatRTX teknoloji demosu gibi özel NVIDIA AI yazılımlarına erişebiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir